[2012/2013] Wystartowała Rafik Liga Piłkarska

W miniony weekend roczniki 2012 i 2013 rozpoczęły rywalizację w Lidze Rafika. Wzór organizacyjny powoduje, że chętnie Olimpia uczestniczy w tych rozgrywkach. Rywalami rocznika 2012 byli Orły Komorniki, AP Reissa Nowy Tomyśl oraz AP Reissa Poznań. Zagraliśmy sześć spotkań , mecz i rewanż z każdym przeciwnikiem. Dużo strzelonych bramek, niewielkie błędy w obronie i coraz lepsza gra zespołowa. To dzisiaj Olimpia dyktowała warunki gry na boiskach w Granowie. Tak trzymać. Gratulacje dla zawodników!!!

Nieco później swoją pierwszą kolejkę rozpoczął zespół rocznika 2013.
Zagraliśmy siedem meczy. Naszymi przeciwnikami byli: AP Wilki Dąbrówka 2013, KS Świerczewo, AP Wilki Dąbrówka 2014, AP Reissa Nowy Tomyśl, UKS Orzeł Granowo, AP Reissa Tulce i AP Reissa III Poznań 2014.
W trakcie tych meczy przeprowadziliśmy kilka ładnych i składnych akcji, po których padło kilka bramek. Niestety nie do końca jesteśmy zadowoleni ze swojej postawy i gry, dlatego do następnej kolejki w Lidze Rafika będziemy mocno i solidnie pracować na treningach. Będzie również trochę więcej czasu, aby ponownie przyzwyczaić się do gry na trawie.
W barwach rocznika 2013 wystąpili: Borys R., Wojtek J., Jan Ch., Leon Ja., Jan Ja., Tobiasz S., Antek Wo., Antek G., antek K., Antek Wi., Olek W. i Jan S.