Rocznik 2013 wygrywa Duszyczki Cup

Rocznik 2013 wygrywa Duszyczki Cup

Mamy fantastyczne wieści! Nasza drużyna rocznika 2013 w turnieju Duszyczki Cup osiągnęła najlepszy wynik ❗⚽ Po imponującej grze w fazie grupowej, gdzie odnieśliśmy komplet zwycięstw, zmierzyliśmy się w fazie finałowej z Canarinhos Skórzewo oraz AP Oborniki (gra każdy z każdym). Po remisie 0:0 z AP Oborniki, zanotowaliśmy piękne zwycięstwo 2:0 z Canarinhos, co zapewniło nam ostateczne zwycięstwo w całym turnieju.

Nasz zespół prezentował się niezwykle skutecznie w obronie, nie tracąc żadnej bramki w trakcie turnieju, co świadczyło o ogromnej determinacji w dążeniu do końcowego sukcesu. Dodatkowo, indywidualne wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju trafiło do Piotra Mikołajczaka.

Cieszymy się, że możemy ogłosić, że w ten oto sposób obie drużyny Olimpii Plewiska (roczniki 2013 i 2012) zdominowały turniej Duszyczki Cup! ❤️

Brawo dla całej drużyny oraz trenerów! Olimpię reprezentowali: Igor B., Franek B., Tymek C., Franek F., Mateusz L., Piotr M., Bruno M., Bruno P., Jan R., Fryderyk S., Antek Ś. i Franek Ż.