Pierwszy trening grupy 2016/2017

Pierwszy trening grupy 2016/2017

Pełni entuzjazmu i gotowi do nowych wyzwań, w barwach Klubu Piłkarskiego Olimpia Plewiska, rozpoczęła swoje treningi najmłodsza grupa z rocznika 2016/17, pod okiem trenera Eryka.

To z ogromną radością i serdecznością witamy ich w naszej piłkarskiej rodzinie. Ich początki są obietnicą przyszłych osiągnięć, a trener Eryk z pewnością będzie ich nie tylko wprowadzać w tajniki futbolu, ale także inspirować do nieustannego rozwoju i pasji do gry.

Cieszymy się, że możemy być częścią tej niezwykłej przygody i razem tworzyć atmosferę pełną wsparcia, przyjaźni i wspólnego dążenia do osiągania celów. Niech każdy krok na boisku stanie się kolejnym etapem ich piłkarskiej podróży, a każde uderzenie piłki przyniesie im radość i dumę z bycia częścią Klubu Piłkarskiego Olimpia Plewiska.

Razem witamy naszych młodych zawodników, życząc im niezapomnianych chwil na boisku oraz nieustannego postępu w drodze do osiągnięcia swoich marzeń piłkarskich. Niech to będzie rozdział pełen pasji, wspólnego wysiłku i przede wszystkim radości z gry w piłkę nożną!