Klub Olimpia Plewiska – Obozowe Szaleństwo w Dzierżoniowie!

Klub Olimpia Plewiska – Obozowe Szaleństwo w Dzierżoniowie!

Mamy przyjemność podzielić się z Wami fotorelacją z obozu Klubu Olimpia Plewiska, który odbył się w malowniczych okolicach Dzierżoniowa od 24 czerwca do 1 lipca 2023 roku. Był to tydzień pełen emocji, sportowych wyzwań oraz niezapomnianych przygód.

Obóz rozpoczęliśmy turniejem w Piławie Górnej, w którym udział wzięły aż 4 nasze drużyny a zespół Olimpii I wygrał cały turniej, pokonując w finale w rzutach karnych 3:2 zespół Piławianki I. Trzecie miejsce zajął zespół Lechii Dzierżoniów. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Timothy Ezewusi.

Zakwaterowani w  OSiR Dzierżoniów, zostaliśmy przywitani doskonałymi warunkami do treningów, a także przepięknym widokiem na góry, które nieustannie dodawały nam motywacji do działania. Ośrodek ten okazał się prawdziwym rajem dla naszych sportowców, zapewniając wszystko, czego potrzebowaliśmy.

Głównym punktem naszego obozu było oczywiście boisko, na którym 2x dziennie trenowaliśmy. Ośrodek dysponował także nowoczesnym boiskiem pod balonem. To nie tylko świetne rozwiązanie na ewentualne niepogody, ale także dało nam możliwość treningów w niemal idealnych warunkach, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Młodzi piłkarze mogli doskonalić swoje umiejętności i techniki pod czujnym okiem naszych trenerów.

Ale nie tylko piłka nożna była naszą pasją podczas tego obozu! Codziennie mieliśmy możliwość regeneracji w basenie, co było niezwykle przyjemne po intensywnych treningach. Woda relaksująco działała na zmęczone mięśnie i umysły, pozwalając nam na pełne naładowanie baterii na kolejny dzień.

Nie zapomnieliśmy także o poznawaniu okolic Dzierżoniowa. Przeprowadziliśmy ekscytującą wycieczkę do Srebrnej Góry a także zdobyliśmy szczyt Wielkiej Sowy. Te malownicze wyprawy były nie tylko wspaniałym doświadczeniem przyrodniczym i edukacyjnym, ale również sprawiły, że nasi zawodnicy mogli poznać się lepiej poza boiskiem, wzmacniając więzi zespołowe.

Cały obóz w Dzierżoniowie był nie tylko doskonałą okazją do doskonalenia umiejętności sportowych, ale również do budowania przyjaźni i wspomnień na całe życie. Wszyscy uczestnicy obozu Klubu Olimpia Plewiska wrócili do domu z uśmiechami na twarzach i pełni entuzjazmu do kontynuowania swojej pasji do piłki nożnej.

Dziękujemy OSiR Dzierżoniów oraz Sportowe Biuro Podróży – RAFiK – za gościnę i zorganizowanie nam tak wyjątkowych warunków. Dziękujemy również wszystkim zawodnikom i trenerom za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła nam podczas tego obozu.

Do zobaczenia na kolejnych sportowych wyzwaniach!