IV kolejka WZPN Orlik E1

IV kolejka WZPN Orlik E1

W sobotnie południe drużyna Orlika E1 pod wodzą trenera Łukasza stawiła czoła IV kolejce rozgrywek WZPN. Tym razem nasza drużyna gościła w Konarzewie, gdzie zmierzyliśmy się z zespołami Korony Zakrzewo, Orkanu Przeźmierowo i miejscowym Orkanem Konarzewo. Każdy mecz trwał 25 minut.

Mimo deszczowej aury, nasi zawodnicy wykazali ogromne zaangażowanie i determinację na boisku. W grze obronnej prezentowali się solidnie, ale niestety w ataku mieliśmy pecha z wykorzystaniem okazji.

W trakcie turnieju mieliśmy okazję do przeprowadzenia kilku ciekawych akcji, zarówno zespołowych, jak i indywidualnych. Zdobyliśmy także sporo przechwytów i zwyciężyliśmy w wielu pojedynkach 1×1. Nie możemy zapomnieć o udanym debiucie Olafa, za co należą mu się serdeczne gratulacje.

Brawa dla całej drużyny za świetną postawę podczas sobotniego turnieju. Oto skład reprezentacji Olimpii: Adam R., Leon Ju., Wiktor G., Olaf K., Tymek D., Kacper K., Franek O., Czarek K., Kuba N., Olek S., Antek Wo. i Wojtek J. Jesteście niesamowici!