III kolejka ligi WZPN – Victoria Wysogotowo

III kolejka ligi WZPN – Victoria Wysogotowo

W minioną sobotę, tj. 26 sierpnia, drużyna D2 z rocznika 2012 stawiła się na boisku, aby rozegrać kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (WZPN). Tym razem nasza ekipa stanęła do rywalizacji z drużyną Victoria Wysogotowo, która była gospodarzem meczu.

W dniu dzisiejszym, podczas starcia, to nasi zawodnicy dominowali na boisku zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. W pierwszej części meczu można było zauważyć lekkie początkowe zdenerwowanie oraz stres w poczynaniach piłkarzy Olimpii. Jednakże, po kilku szybkich golach, pewność zaczęła wzrastać z minuty na minutę, dzięki czemu mogliśmy oglądać coraz to bardziej rozbudowane akcje na boisku.

Ten konkretny dzień z pewnością zostanie zapisany w historii, gdyż po raz pierwszy drużyna Olimpii zdobyła aż 15 bramek w jednym meczu. To osiągnięcie dowodzi ich zaangażowania i determinacji na boisku. Składamy serdeczne gratulacje naszym zawodnikom za konsekwentną grę, która trwała aż do ostatniego gwizdka.

Barwy Olimpii reprezentowali: Maciej B., Jan S., Borys R., Leon P., Maks S., Szymon N., Mateusz O., Wiktor Mą, Wiktor My, Jan Ch, Bruno B., Gabrysia M., oraz Timothy E.