I kolejka Ligi WZPN rocznika 2013

I kolejka Ligi WZPN rocznika 2013

Dziś nasza drużyna Orlika E1 (2013) pod opieką Trenera Łukasza, rozpoczęła swój udział w rozgrywkach WZPN Orlik E1, grupy 53. Tym razem to my byliśmy gospodarzami turnieju, który odbył się na boiskach w Szreniawie. Oprócz naszych utalentowanych olimpijczyków, na placu gry stanęły również drużyny UKS Orkan Przeźmierowo, Orkan Konarzewo oraz KS Korona Zakrzewo / Piłka nożna. Każdy mecz trwał 25 minut.

Musimy przyznać, że prezentowaliśmy się w miarę dobrze. Nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony zarówno w obronie, jak i w ataku. Umiejętności wypracowane na treningach były widoczne na boisku, tworząc wiele sytuacji pod bramką przeciwnika. Niestety, tylko część z nich zakończyła się naszymi zdobyczami bramkowymi. Pracę nad podniesieniem efektywności na polu karnym będziemy kontynuować na przyszłych treningach.

W trakcie turnieju zaprezentowaliśmy wiele ciekawych akcji, zarówno w aspekcie drużynowym, jak i indywidualnym. Zanotowaliśmy także liczne przechwyty i wygrane pojedynki 1×1.

Skład drużyny Olimpii: Kacper B., Janek S., Wojtek J., Janek Ch., Borys R., Leon Ja., Dawid D., Adam R., Julian J., Czarek K., Olek W. i Antek Wi.

Mamy nadzieję, że nasza drużyna będzie kontynuować rozwijanie swoich umiejętności i dalej czerpać radość z gry w piłkę nożną. Wierzymy, że przyszłe treningi przyniosą jeszcze lepsze wyniki!