W niedzielny poranek nasza drużyna rocznika 2017 rozegrała ostatni turniej ligowy w sezonie 2025/2026. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ od nowego sezonu chłopcy rozpoczną rywalizację już jako Orlik.
Każdy zawodnik chciał więc zakończyć ten etap jak najlepszym występem.
Ponownie zostały wystawione dwie drużyny i podczas 14 rozegranych spotkań tylko raz musieliśmy uznać wyższość rywala. To kolejny dowód na to, że nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i mogą być dumni ze swojej postawy.
Turniej zakończyli w świetnych nastrojach i z niecierpliwością czekają na kolejne ligowe wyzwania w nowej kategorii wiekowej!
Dziękujemy naszym kibicom oraz rodzicom za obecność i wsparcie podczas wszystkich turniejów ligowych w tym sezonie!
️
#2017








