Piłka

[2017] Turniej WZPN Żaka F1

Data publikacji: 1 czerwca, 2026

[2017] Turniej WZPN Żaka F1

W niedzielny poranek nasza drużyna rocznika 2017 rozegrała ostatni turniej ligowy w sezonie 2025/2026. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ od nowego sezonu chłopcy rozpoczną rywalizację już jako Orlik.

Każdy zawodnik chciał więc zakończyć ten etap jak najlepszym występem.

Ponownie zostały wystawione dwie drużyny i podczas 14 rozegranych spotkań tylko raz musieliśmy uznać wyższość rywala. To kolejny dowód na to, że nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony i mogą być dumni ze swojej postawy.

Turniej zakończyli w świetnych nastrojach i z niecierpliwością czekają na kolejne ligowe wyzwania w nowej kategorii wiekowej!

Dziękujemy naszym kibicom oraz rodzicom za obecność i wsparcie podczas wszystkich turniejów ligowych w tym sezonie!


#2017

Powiązane wpisy