W niedzielę rano chłopcy z rocznika 2017 wybrali się do Opalenicy, żeby rozegrać sparing z miejscową drużyną.
Cieszy dobra frekwencja obu ekip, dzięki czemu udało się zagrać mecz na 2 boiska – 5v5 i 7v7, przygotowując się już do kolejnego sezonu, gdzie będziemy grali po 7 zawodników.
Spotkanie od pierwszych minut było bardzo intensywne i stojące na wysokim poziomie sportowym.
Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, na tle wymagającego przeciwnika. Mimo trudnych warunków pogodowych nasi chłopcy walczyli o każdą piłkę i pokazali charakter.
Stwarzali okazje bramkowe nie tylko po grze 1v1, ale także po wymianie paru podań. Jedynym mankamentem była decyzyjność pod bramką przeciwnika.
Drużynie Promień Opalenica dziękujemy za wartościowy sparing, a rodzicom i kibicom za doping!
️
#2017








