W sobotni wieczór zespół rocznika 2017 zawitał do Rokietnicy, gdzie rozegrał przedostatni turniej bezwynikowy WZPN.
Mimo dość okrojonego składu … i tak dali radę wystawić 2 zespoły! Każda ekipa zagrała aż 7 meczów, tak więc gry było naprawdę bardzo dużo dla każdego.
Nasze drużyny zaprezentowały się z naprawdę dobrej strony, w każdym meczu dając z siebie wszystko. Chłopcy wykonywali założenia ustalone przed turniejem, chociaż oczywiście nie ustrzegli się błędów.
Dziękujemy wszystkim rodzicom i kibicom!
️
#2017













