Piłka

[2016] Turniej bezwynikowy Orlika E2

Data publikacji: 10 maja, 2026

[2016] Turniej bezwynikowy Orlika E2

W sobotni poranek zespół rocznika 2016 wybrał się do Poznania na turniej bezwynikowy WZPN organizowany przez Wartę Poznań.

Niestety na turniej nie dotarły dwie drużyny Lecha Poznań Future. Nasi zawodnicy rywalizowali kolejno z zespołami: Warty Poznań, Akademii Wilki Dąbrówka oraz Gromu Plewiska.

Z meczu na mecz było widać poprawę w naszej grze, jednak mimo tego zaprezentowaliśmy się poniżej swoich możliwości. Przede wszystkim zabrakło odpowiedniego zaangażowania oraz determinacji w dążeniu do zdobywania bramek.

Dziękujemy za organizację turnieju, a naszym olimpijczykom należą się brawa za walkę do samego końca.

#2016

Powiązane wpisy