W sobotnie popołudnie drużyna z rocznika 2016 udała się do Poznania na ulicę Bułgarską, gdzie wzięła udział w kolejnym turnieju bezwynikowym WZPN. Organizatorem wydarzenia był zespół Lech Poznań / Bułgarska II.
Turniej rozegrano w przyjaznej atmosferze, a młodzi zawodnicy mieli kolejną okazję do zdobywania doświadczenia i rozwijania swoich umiejętności piłkarskich.
️
#2016







