Piłka

[2016] Turniej bezwynikowy Orlika E2

Data publikacji: 30 kwietnia, 2026

[2016] Turniej bezwynikowy Orlika E2

W sobotnie popołudnie drużyna z rocznika 2016 udała się do Poznania na ulicę Bułgarską, gdzie wzięła udział w kolejnym turnieju bezwynikowym WZPN. Organizatorem wydarzenia był zespół Lech Poznań / Bułgarska II.

Turniej rozegrano w przyjaznej atmosferze, a młodzi zawodnicy mieli kolejną okazję do zdobywania doświadczenia i rozwijania swoich umiejętności piłkarskich.


#2016

Powiązane wpisy