Piłka

[2016] Dwudniowy turnieju Orlika E2 w Śremie

Data publikacji: 31 maja, 2026

[2016] Dwudniowy turnieju Orlika E2 w Śremie

Drużyna rocznika 2016 wzięła udział w dwudniowym turnieju Capchem Cup w Śremie. W czasie weekendu zagrali w sumie 7 spotkań.

W sobotę w dniu eliminacyjnym wygrali dwa spotkania i jedno przegrali, zajmując ostatecznie 2 miejsce w grupie.

W niedzielę zagrali o miejsca 5-9. Pierwsze dwa spotkania to pokaz walki i zaangażowania zakończone dwoma zwycięstwami. Niestety dwa ostatnie mecze były najsłabszymi w całym turnieju. Olimpijczycy wysoko oba przegrali zajmując ostatecznie 7 miejsce w turnieju.

Cały turniej można zaliczyć do udanych. Jednak ten turniej pokazał jak wiele mamy jeszcze do nauki zwłaszcza w kwestii mentalnej.


#2016

Powiązane wpisy