W sobotni poranek drużyna z rocznika 2015 udała się do Poznania, gdzie wzięła udział w drugim turnieju bezwynikowym w ramach rozgrywek WZPN. Organizotorem tego turnieju był zespół APR Lampart Poznań.
Nasi zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności oraz zdobywać cenne doświadczenie w rywalizacji z rówieśnikami.
Spotkania przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, a zaangażowanie i sportowa postawa zespołu zasługują na brawa.
️
#2015
















