Piłka

[2015] Turniej bezwynikowy Orlika E1

Data publikacji: 13 kwietnia, 2026

[2015] Turniej bezwynikowy Orlika E1

W sobotni poranek drużyna z rocznika 2015 udała się do Poznania, gdzie wzięła udział w drugim turnieju bezwynikowym w ramach rozgrywek WZPN. Organizotorem tego turnieju był zespół APR Lampart Poznań.

Nasi zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności oraz zdobywać cenne doświadczenie w rywalizacji z rówieśnikami.

Spotkania przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, a zaangażowanie i sportowa postawa zespołu zasługują na brawa.

#2015

Powiązane wpisy