W sobotę zespół rocznika 2015 wziął udział w turnieju bezwynikowym WZPN, który odbył się w Tarnowie Podgórnym. Nasi zawodnicy rozegrali spotkania z drużyną gospodarzy oraz zespołem APR Lampart Poznań. Niestety na turniej nie dotarła drużyna Koziołka Poznań.
Mimo to był to wartościowy czas dla naszych zawodników, którzy mieli okazję do zbierania kolejnych doświadczeń meczowych. Widać było zaangażowanie i chęć do gry, szczególnie w pierwszym meczu. Turniej był również dobrą okazją do nauki współpracy i podejmowania decyzji w warunkach meczowych i sprawdzenia się w grze systemem 9×9.
Gospodarzom dziękujemy za organizację turnieju.
️
#2015
















