W sobotnie popołudnie, w Szreniawie drużyna z rocznika 2015 zorganizowała turniej bezwynikowy WZPN, który przebiegł w świetnej atmosferze i dostarczył młodym zawodnikom wielu sportowych emocji.
Serdeczne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie i przygotowanie kącika z przekąskami, który cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników i gości.
️
#2015
















