Piłka

[2015] Orlik E1 – gospodarzem turnieju bezwynikowego

Data publikacji: 30 kwietnia, 2026

[2015] Orlik E1 – gospodarzem turnieju bezwynikowego

W sobotnie popołudnie, w Szreniawie drużyna z rocznika 2015 zorganizowała turniej bezwynikowy WZPN, który przebiegł w świetnej atmosferze i dostarczył młodym zawodnikom wielu sportowych emocji.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie i przygotowanie kącika z przekąskami, który cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników i gości.


#2015

Powiązane wpisy