Piłka

[2014] Młodzik D2 grał w Poznaniu

Data publikacji: 13 kwietnia, 2026

[2014] Młodzik D2 grał w Poznaniu

W niedzielę zespół rocznika 2014 trenera Mikołaja rozegrał kolejne spotkanie na wyjeździe. Na poznańskim Dębcu zmierzył się z drużyną APR Lampart Dębiec/Komorniki.

Od początku spotkania to gospodarze przejęli inicjatywę, stwarzając sobie sytuację za sytuacją. Nasz zespół odpowiadał groźnymi kontratakami, jednak tego dnia żadna z drużyn nie miała dobrze ustawionych celowników. Mimo wielu okazji, do przerwy był wynik 2:1 dla gospodarzy.
Bramkę na 1:1 dla naszej drużyny zdobył Oskar Zarzycki.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie – to gospodarze częściej dochodzili do sytuacji bramkowych i jedną z nich zamienili na gola. Olimpia odpowiedziała skuteczną kontrą, po której bramkę zdobył Przemek Piniarski. Niestety w końcówce rywale poprawili swoją skuteczność i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 7:2.

Mimo wysokiej porażki nasz zespół zostawił na boisku mnóstwo serca i zdrowia, za co należą się ogromne brawa Dziękujemy za walkę i trzymamy kciuki za kolejne spotkania!


#2014

Powiązane wpisy