Zespół prowadzony przez trenera Mikołaja rozegrał kolejny mecz ligowy, tym razem mierząc się z drużyną Akademia Piłkarska Lampard Dębiec Komorniki.
Spotkanie od samego początku układało się pod dyktando gości, którzy szybko wykorzystali nasze błędy i zdobyli dwie bramki. Nasz zespół jednak pokazał charakter i z minuty na minutę zaczął przejmować inicjatywę, stwarzając sobie kolejne sytuacje bramkowe. Niestety, mimo wielu stuprocentowych okazji, nie udało się zamienić ich na gole.
Przeciwnicy byli tego dnia bardzo skuteczni i praktycznie każdy celny strzał kończył się bramką. Ostatecznie Olimpia przegrała spotkanie 8:0.
Ogromne brawa należą się jednak naszym zawodnikom
Mimo bardzo upalnej pogody zostawili na boisku mnóstwo serca, walczyli do końca i pokazali ogromne zaangażowanie
Głowy do góry i pracujemy dalej!
️
#2014
















