W sobotę zespół z rocznika 2013 rozegrał kolejny mecz ligowy w Szreniawie, mierząc się z drużyną Poznańskiej 13 Poznań.
Po pełnym emocji spotkaniu nasi zawodnicy zdołali się zrewanżować za minimalną porażkę z pierwszej kolejki i wygrali 2:1.
Na listę strzelców wpisali się Oskar Bączyk oraz Bruno Przybylak.
Gratulacje dla całej drużyny oraz sztabu szkoleniowego!
️
#2013




