Piłka

[2013] Zwycięstwo drużyny Młodzika D1 prowadzonej przez trenera Tomka

Data publikacji: 14 maja, 2026

[2013] Zwycięstwo drużyny Młodzika D1 prowadzonej przez trenera Tomka

W sobotę zespół z rocznika 2013 rozegrał kolejny mecz ligowy w Szreniawie, mierząc się z drużyną Poznańskiej 13 Poznań.

Po pełnym emocji spotkaniu nasi zawodnicy zdołali się zrewanżować za minimalną porażkę z pierwszej kolejki i wygrali 2:1.

Na listę strzelców wpisali się Oskar Bączyk oraz Bruno Przybylak.

Gratulacje dla całej drużyny oraz sztabu szkoleniowego!


#2013

Powiązane wpisy