Piłka

[2013] Pewne zwycięstwo Młodzika D1

Data publikacji: 1 czerwca, 2026

[2013] Pewne zwycięstwo Młodzika D1

W sobotę drużyna rocznika 2013 prowadzona przez trenera Tomka rozegrała w Szreniawie kolejne spotkanie w ramach II ligi wojewódzkiej. Rywalem naszej ekipy była Rawia Rawicz.

Pierwsza połowa była wyrównana i przez długi czas żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Wynik spotkania otworzył Leszek, a kilka minut później prowadzenie podwyższył Bruno. Do przerwy Olimpia prowadziła 2:0.

Po zmianie stron nasi zawodnicy nie zwalniali tempa. Kolejne gole zdobyli: Leszek oraz Igor. Przy prowadzeniu 4:0, honorową bramkę zdobyli goście. Jednak końcówka ponownie należała do Olimpii. Swoje bramki dołożyli Franek i Bruno, ustalając wynik spotkania na 6:1.

Strzelcy bramek dla Olimpii:
Leszek Reszelski x2
Bruno Przybylak x2
Igor Babiński
Franek Balcerzyk

Gratulacje dla całej drużyny!


#2013

Powiązane wpisy