W niedzielne południe zespół rocznika 2013 prowadzony przez trenera Jakuba rozegrał w Szreniawie mecz 4. kolejki II ligi okręgowej. Rywalem była drużyna Avii Kamionki II.
Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla naszej drużyny. Od pierwszych minut narzucili swój styl gry i stworzyli wiele groźnych sytuacji. Niestety zawodziła skuteczność. Dopiero pod koniec pierwszej połowy, po rzucie wolnym podyktowanym za zagranie ręką, pewnym strzałem popisał się Tomek, dając nam prowadzenie 1:0.
Po przerwie obraz gry początkowo się nie zmienił – były kolejne, dwie świetne 100% okazje, jednak brak skuteczności zemścił się bardzo szybko. Zamiast prowadzić już 3:0, stracili bramkę na 1:1, a chwilę później kolejną na 1:2.
Mimo kolejnych szans nie potrafili ich wykorzystać, a w ciągu czterech minut przeciwnik zdobył jeszcze trzy bramki!!!
W końcówce spotkania trafienia Antka K. i Franka pozwoliły nieco zmniejszyć rozmiary porażki, jednak ostatecznie przegrywamy 3:6.
Teraz czas na ciężką pracę na treningach i walkę o przełamanie złej passy w kolejnym meczu z Orłami Komorniki.
️
#2013
















