Piłka

[2013] Młodzik D1 wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo

Data publikacji: 18 maja, 2026

[2013] Młodzik D1 wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo

W sobotnie południe drużyna rocznika 2013 prowadzona przez trenera Łukasza udała się do Lubonia na spotkanie z miejscowym Lubońskim KS.

Mecz rozpoczął się bardzo dynamicznie – już w pierwszych minutach padły dwie bramki. Najpierw do siatki trafili gospodarze, ale chwilę później olimpijczycy szybko odpowiedzieli.

Po wywalczonym rzucie wolnym do piłki podszedł Kuba, który efektownym strzałem pokonał bramkarza rywali i doprowadził do wyrównania. W dalszej części spotkania skuteczniejsi byli jednak gospodarze, którzy zdobywali kolejne bramki.

Naszej drużynie nie zabrakło ambicji, walki i zaangażowania. Zawodnicy do ostatniego gwizdka starali się walczyć o każdą piłkę i kolejne trafienia, zostawiając na boisku dużo zdrowia i serca. Tego dnia przeciwnik okazał się po prostu lepszy i zasłużenie odniósł zwycięstwo.
Mimo niekorzystnego wyniku drużyna pokazała charakter i ogromne zaangażowanie.

Gratulacje dla drużyny Lubońskiego KS.


#2013

Powiązane wpisy