Piłka

[2013] Młodzik D1 w Gostyniu

Data publikacji: 20 kwietnia, 2026

[2013] Młodzik D1 w Gostyniu

Wczoraj w Gostyniu zespół rocznika 2013 rozegrał kolejną kolejkę ligową w lidze wojewódzkiej.

Zespół trenerów Tomka i Łukasza starał się w pierwszej połowie konstruować akcje, posiadać piłkę i narzucić swój styl gry. Rywale raz po raz groźnie kontratakowali. Niestety z tych kontr padły dla nich dwa gole.

Do drugiej połowy olimpijczycy przystępowali z zamiarem odrobienia strat. Dzięki determinacji drużyny udało się tego dokonać. Strzelili bramkę, potem drugą i tworzyli kolejne sytuacje. Wydawało się, że za chwilę zdobędą bramkę na wagę zwycięstwa. Ale to gospodarze przeprowadzili jedną z nielicznych akcji i niestety zdobyli trzecią bramkę.

Ostatecznie Kania wygrała to spotkanie 3:2.
Bramki dla Olimpii zdobyli: Lech Reszelski i Fryderyk Strzyżowski.


#2013

Powiązane wpisy