Wczoraj w Gostyniu zespół rocznika 2013 rozegrał kolejną kolejkę ligową w lidze wojewódzkiej.
Zespół trenerów Tomka i Łukasza starał się w pierwszej połowie konstruować akcje, posiadać piłkę i narzucić swój styl gry. Rywale raz po raz groźnie kontratakowali. Niestety z tych kontr padły dla nich dwa gole.
Do drugiej połowy olimpijczycy przystępowali z zamiarem odrobienia strat. Dzięki determinacji drużyny udało się tego dokonać. Strzelili bramkę, potem drugą i tworzyli kolejne sytuacje. Wydawało się, że za chwilę zdobędą bramkę na wagę zwycięstwa. Ale to gospodarze przeprowadzili jedną z nielicznych akcji i niestety zdobyli trzecią bramkę.
Ostatecznie Kania wygrała to spotkanie 3:2.
Bramki dla Olimpii zdobyli: Lech Reszelski i Fryderyk Strzyżowski.
️
#2013







