Wczoraj drużyna rocznika 2013, prowadzona przez trenera Kubę, rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Ich rywalem był aktualny lider tabeli – zespół Kotwicy Kórnik.
Początek meczu w wykonaniu naszych zawodników wyglądał bardzo obiecująco. W pierwszych pięciu minutach stworzyli aż trzy stuprocentowe okazje do zdobycia bramki, jednak po raz kolejny zawiodła skuteczność. Do 20. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Później goście otworzyli wynik spotkania, a nasi zawodnicy wyraźnie stracili impet, co przeciwnik szybko wykorzystał, dokładając kolejne dwa trafienia. Mimo, że do przerwy olimpijczycy mieli jeszcze swoje szanse, to drużyna z Kórnika była znacznie skuteczniejsza i schodziła na przerwę z prowadzeniem 5:0.
Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie – naszym zawodnikom wciąż brakowało skuteczności, natomiast rywale konsekwentnie powiększali swoją przewagę, zdobywając kolejne bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0:10.
Gratulujemy przeciwnikom, a my musimy zdecydowanie popracować na treningach nad skutecznością pod bramką.
️
#2013
















