Piłka

[2013] Kolejny mecz Młodzika D1

Data publikacji: 25 maja, 2026

[2013] Kolejny mecz Młodzika D1

W sobotnie, upalne popołudnie drużyna rocznika 2013 prowadzona przez trenera Łukasza rozegrała kolejne spotkanie II ligi okręgowej. Rywalem naszego zespołu była drużyna SF Luboń.

Mimo wielu dobrze dogodnych akcji i stworzeniu wielu groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika, ponownie zabrakło skuteczności w decydujących momentach. Tylko raz udało się pokonać bramkarza gości, po strzale Olafa. Niestety to za mało, aby wygrać mecz.

Mimo wysokiej temperatury i niekorzystnego wyniku spotkania, nasi zawodnicy do końca walczyli ambitnie, pokazując charakter oraz zaangażowanie na boisku. Wierzymy, że ciężka praca w końcu przyniesie efekty i już w najbliższym meczu drużyna sięgnie po pierwsze ligowe punkty.


#2013

Powiązane wpisy