Piłka

[2013] Kolejne spotkanie Młodzika D1

Data publikacji: 13 kwietnia, 2026

[2013] Kolejne spotkanie Młodzika D1

W niedzielny poranek drużyna z rocznika 2013, prowadzona przez trenera Kubę, udała się do Lubonia. Ich przeciwnikiem miał być zespół SF Luboń II.!

Od pierwszego gwizdka mecz był bardzo wyrównany, a gra toczyła się głównie w środku pola. Obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe, jednak albo świetnie interweniowali bramkarze, albo zawodnikom brakowało skuteczności. W efekcie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po przerwie obraz gry nie uległ większej zmianie – akcje przenosiły się z jednej strony boiska na drugą, a wynik długo pozostawał nierozstrzygnięty. Przełamanie nastąpiło dopiero w 63. minucie, kiedy po rzucie wolnym Franek delikatnie trącił piłkę, kierując ją do bramki i wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Niestety, gospodarze bardzo szybko odpowiedzieli, doprowadzając do wyrównania już minutę później, również po stałym fragmencie gry.

Kilka minut później drużyna z Lubonia objęła prowadzenie po skutecznym uderzeniu głową po rzucie rożnym. W końcówce spotkania gospodarze wykorzystali jeszcze rzut karny, ustalając wynik meczu na 3:1.

Mimo porażki nasz zespół zaprezentował się z dobrej strony i pokazał duże zaangażowanie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Wiktor, który coraz pewniej radzi sobie między słupkami.


#2013

Powiązane wpisy