[2013] Finał Rafik Ligi Piłkarskiej

Finał Rafik Ligi Piłkarskiej

W niedzielne słoneczne południe w Granowie, ostatnią czwartą kolejkę w rozgrywkach Rafik Liga Piłkarska Sportowe Biuro Podróży – RAFiK – rozpoczął zespół rocznika 2013.
Tym razem zagraliśmy tylko trzy mecze. Naszymi przeciwnikami byli: UKS Rafik Siewca Luboń, AP Wilki Dąbrówka I Orzeł Granowo.
W trakcie tych meczy przeprowadziliśmy parę składnych akcji okraszonych bramkami. Jednak o początku dzisiejszej kolejki chcemy jak najszybciej zapomnieć. To nie było to czego nauczyliśmy się podczas treningów. Na szczęście kolejne dwa mecze były już zupełnie inne. Przerwa między meczami i rozmowa przyniosła oczekiwany skutek.
Po zakończeniu meczy organizator przygotował niespodzianki dla wszystkich zawodników: były to smakowite lody włoskie z pobliskiej budki z lodami , smyczki z brelokiem żółwika oraz szaleństwa na dmuchańcu – eliminatorze
Rodzicom dziękujemy za głośny i kulturalny doping
W barwach rocznika 2013 wystąpili: Borys R., Wojtek J., Leon Ja., Janek Ja., Janek Ch., Kacper B., Olek S., Dawid D., Gustaw K., Krzysiek G., Kacper K. i Leon Ju.