Piłka

[2012] Zwycięstwo Trampkarza C2

Data publikacji: 10 maja, 2026

[2012] Zwycięstwo Trampkarza C2

W niedzielny poranek drużyna rocznika 2012 rozegrała w Plewiskach kolejne spotkanie ligowe. Rywalem naszych zawodników był zespół Rokity Rokietnica.

Od pierwszych minut mecz był wyrównany, a gra toczyła się naprzemiennie pod jedną i drugą bramką. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, wykorzystując nasz błąd w defensywie. Z czasem jednak inicjatywę zaczęli przejmować olimpijczycy, choć długo brakowało skutecznego wykończenia akcji. W końcu udało się doprowadzić do wyrównania – po zagraniu Wiktora w pole karne jeden z obrońców Rokity skierował piłkę do własnej siatki. To trafienie dodało naszym zawodnikom pewności siebie i pod koniec pierwszej połowy objęli prowadzenie. Kornel zagrał przed pole karne do Szymona W., a ten pewnym strzałem przy słupku ustalił wynik do przerwy na 2:1.

Po zmianie stron spotkanie ponownie się wyrównało. Goście doprowadzili do remisu po skutecznej dobitce z bliskiej odległości, mimo wcześniejszej interwencji Kuby. Nasz zespół jednak wkrótce odpowiedział – po rzucie wolnym wykonanym przez Oliwiera, piłkę przejął Maks i zdobył bramkę na 3:2. W końcówce meczu przewaga należała już do olimpijczyków, którzy przypieczętowali zwycięstwo czwartym golem. Po zamieszaniu w polu karnym, kilku próbach i odbiciach od zawodników, piłka ostatecznie znalazła drogę do siatki rywali. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie – wygrywamy 4:2.

Gratulacje dla całego zespołu oraz podziękowania dla wiernych kibiców za wsparcie z trybun!

Cały mecz do obejrzenia na naszym kanale youtube: https://www.youtube.com/@OlimpiaPlewiska/videos


#2012

Powiązane wpisy