Piłka

[2012] Przełamanie Trampkarza C2

Data publikacji: 13 kwietnia, 2026

[2012] Przełamanie Trampkarza C2

W sobotę o godzinie 10:00 drużyna z rocznika 2012 rozegrała kolejne spotkanie w ramach I ligi okręgowej, mierząc się z zespołem UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Nasi zawodnicy wyszli na boisko bardzo zmotywowani, chcąc przerwać serię dwóch porażek. Od pierwszych minut mecz był wyrównany, a sytuacje bramkowe pojawiały się po obu stronach. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli olimpijczycy – rzut karny pewnie wykorzystał Oliwier. Gol dodał drużynie pewności siebie i jeszcze przed przerwą, w doliczonym czasie gry, Kornel podwyższył wynik na 2:0.

Po zmianie stron rywale ruszyli do ataku, próbując odrobić straty. Jednak to nasz zespół zdobył kolejną bramkę – na listę strzelców wpisał się Timo. Parę minut później goście odpowiedzieli trafieniem, co zapowiadało emocjonującą końcówkę. Gra toczyła się od bramki do bramki, a tempo spotkania nie spadało.

W ostatnim kwadransie padły jeszcze trzy gole – dwa dla Olimpii (drugie trafienie Kornela oraz bramka Wiktora), co dało prowadzenie 5:1. W końcówce Dyskobolia zdobyła jeszcze jednego gola, ustalając wynik meczu na 5:2. Na wyróżnienie zasłużył nasz bramkarz – Kuba, który rozegrał świetny mecz.

Gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie i zasłużone zwycięstwo!


#2012

Powiązane wpisy