W sobotę zespół rocznika 2012 udał się do Szamotuł na mecz 6. kolejki I ligi okręgowej, gdzie zmierzył się z drużyną Szamotulskiego KS.
Początek spotkania nie ułożył się po myśli naszych zawodników. Po straconej bramce szybko odpowiedzieli trafieniem wyrównującym. Jednak mimo chwilowej kontroli nad grą, to gospodarze wykorzystali swoje okazje i do przerwy prowadzili 3:1.
Po zmianie stron nasza drużyna pokazała charakter
Zespół wyszedł na boisko bardzo zmotywowany i przejął inicjatywę. Najpierw doprowadzili do remisu 3:3, a następnie zdobyli zwycięską bramkę, ustalając wynik na 3:4!
Wielkie brawa dla zawodników oraz trenerów za walkę do końca i odwrócenie losów meczu!
️
#2012
















